Máte chuť se přidat do našeho týmu?

Naše firma nabízí různou škálu projektů od bankovnictví po nevšední řetězec jako je Ovocný Světozor. Přidejte se k nám, objevte a rozšiřte svůj potenciál a staňte se součástí růstu Capgemini na českém trhu.

employer branding

Proč se přidat právě k nám?

Ve společnosti Capgemini naši lidé používají nejlepší technologie k podpoře předních světových společností při přípravě na budoucnost. Jsme rostoucí tým s podnikatelským duchem se sídlem v Praze, Brně a Ostravě, který je součástí globální komunity 270 000 profesionálů a odborníků na digitální transformaci.  Aktivně pracujeme na udržitelné budoucnosti se silnými ambicemi dosáhnout uhlíkové neutrality nejpozději do roku 2025 a do roku 2030 se stát Net Zero Businessem.

Přidejte se k nám a pracujte s námi na změně ve formování slibné budoucnosti!

Co nabízíme našim zaměstnancům?

  • možnost vzdělávat se a kariérně růst

  • zázemí mezinárodní společnosti

  • pracovní prostředí menší lokální pobočky

  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví

  • možnost podílet se na vývoji systémů pro přední české banky

  • získání business znalostí (bankovnictví, kapitálové trhy, ...)

Zapojte se s námi do vytváření udržitelné budoucnosti

Jaký je náš cíl? Dosáhnout uhlíkové neutrality nejpozději do roku 2025 a do roku 2030 se stát Net Zero Businessem.

Již v lednu 2020 jsme splnili náš závazek pro rok 2030 - snížit emise uhlíku o 30% na zaměstnance, tedy o deset let dříve. Nyní jsme si stanovili nový cíl -  dostat se na NetZero do roku 2030. Abychom urychlili náš progres ve snižování uhlíku, přejdeme na 100% obnovitelné elektřiny, rozšíříme nové způsoby práce, snížíme uhlíkový dopad sítě dodavatelů a jiné.

 

Náš místní závazek k životnímu prostředí

Životní prostředí je jednou z klíčových priorit společnosti Capgemini a v roce 2020 jsme se rozhodli přispět k ochraně lesů spojením sil s nevládní organizací Reforest’action. Cílem tohoto projektu je jednat v oblasti změny klimatu a ochrany biologické rozmanitosti tím, že vám nabízíme možnost vysadit si vlastní strom ve vámi vybrané zemi.

 

Máte zájem o ochranu životního prostředí výsadbou vlastního stromu? Pošlete nám přihlášku na některou z pracovních pozic a získejte od nás bezplatný kód!

Příběhy našich zaměstnanců

Klára

Bornerová

Software Engineer | Oracle

Pracuji na brněnské pobočce Capgemini, kde mezi sebou v přátelském kolektivu 17 lidí rádi sdílíme své znalosti a jsme vždy ochotní si navzájem pomoci. Díky tomu se každou chvíli naučím něco nového a rozšířím si své obzory. Zkušenosti, které zde získávám, jsou neocenitelné, proto jsem za tuto příležitost velmi ráda.

Adam

Babušek

Software Engineer | Java

Zajímavé projekty, pohodoví a zkušení kolegové, lidský přístup - toto jsou pro mne hlavní důvody, proč mě práce v Capgemini motivuje a baví. S novými projekty si rozšiřujeme znalosti ve všech směrech, takže dlouhodobá rutina zde určitě nehrozí. Navíc - být u rozjezdu nové pobočky v Ostravě - je také skvělá příležitost.

Olha

Pidhorna

Junior Software Engineer | .NET

Pracuji v pražské pobočce Capgemini, kde jsem součástí skvělého .NET týmu. Společnost nabízí vstřícný a přátelský tým, vynikající atmosféru a příjemné kanceláře v pražských Dejvicích. Čekají tu na vás zajímavé projekty, které umožňují nejen profesní růst, ale i osobnostní rozvoj. Po roce nových zkušeností a nevšedních zážitků jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro Capgemini.

Rádi byste se stali součástí, ale nenašli jste vhodnou pozici?

Kontaktujte naši kolegyni Hanku Bazikovou na emailu:

hana.bazikova@capgemini.com