Více než 20 let zkušeností na českém trhu

Společnost Capgemini je globálním leadrem v oblasti consultingu, technologických služeb a digitální transformace. S více než 50 lety zkušeností z celého světa a expertízou v mnoha různých sektorech, Capgemini pomáhá svým klientům realizovat jejich ambice skrz širokou škálu služeb od strategického poradenství až po samotnou implementaci.

Podívejte se na nejdůležitější milníky, kterých naše společnost dosáhla od roku 1967.

Capgemini v číslech

Společnost Capgemini věří, že veškeré benefity pro naše klienty, plynoucí z nových technologií, začínají u lidského faktoru. Jsme multikulturní společnost s více než 270 000 zaměstnanci v 50 zemích světa. Skupina Capgemini v roce 2019 vykázala obrat ve výši 14,1 mld. EUR.

270 tis. pilných zaměstnanců

50 států, ve kterých působíme

53 let zkušeností v oblasti consultingu

Capgemini v České republice

V České republice patří Capgemini mezi největší poskytovatele služeb s více jak 20 lety zkušeností v oblasti informačních technologií. Capgemini nabízí klientům v ČR služby více než 100 odborníků se zkušenostmi v oblasti poradenství, vývoje aplikací, systémové integrace, tvorby internetových portálů a bezpečnosti. Mezi klienty skupiny v České republice patří nejvýznamnější finanční domy, mobilní operátoři a průmyslové podniky. Svým klientům pomáháme růst prostřednictvím našeho poradenství a hotových či customizovaných řešení.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí mezinárodní konzultační společnosti a zároveň příjemné pracovní prostředí menších poboček v PrazeBrně a Ostravě.

Management společnosti

Peter

van Engen

CEO Capgemini Czech Republic

peter.van.engen@capgemini.com

Peter se do firmy přidal v roce 1988. Od té doby se díky svým dovednostem stal nepostradatelným členem firmy.

Jakub

Maxa

Head of delivery

jakub.maxa@capgemini.com

Jakub za svou kariéru nasbíral mnoho cenných zkušeností a to jak v roli IT specialisty, tak i na manažerských pozicích. Nyní své schopnosti uplatňuje právě v Capgemini.

Alice

Růžičková

Head of HR

alice.ruzickova@capgemini.com

Alice se od roku 2009 stará o to nejdůležitější, tedy kanceláře plné spokojených zaměstnanců. Magisterský titul získala na univerzitě J.A. Komenského.

Nadežda

Gumanová

Head of Finance

nadezda.gumanova@capgemini.com

Nadia v rukou pevně třímá firemní finance. Studium absolvovala na Ekonomické univerzitě v Bratislave.